piątek, 6 lipca 2012

MAKING OF VIDEO

Dwa tygodnie temu ja, Betina i Piotr (klik do strony), nagrywaliśmy video. Już od dawna planowaliśmy rozpocząć naszą współpracę, a poznaliśmy się na jakimś krakowskim "fashion wydarzeniu".Piotr zajmuje się filmowaniem i powiem szczerze bardzo dobrze mu to wychodzi.
Tematyka filmiku niezbyt skomplikowana: trzy dziewczyny spotykają się by trochę poimprezować, powiedziałabym nawet- klimat "Skinsów". Mieliśmy bardzo dobrą miejscówę bo w mieszkaniu z widokiem na całą panoramę miasta, a wystrój owego mieszkania idealnie odzwierciedlał charakter naszego "vidjoł" ;). 
Trzy godziny ciężkiej pracy w pomieszaniu z masą dubli daje nam 60 sekundowy filmik, który jest na etapie montażu. 
Aktualnie Betina i Piotr są w Islandii i musieliśmy przerwać naszą współpracę, ale po wakacjach mam nadzieje na jej wznowienie. Dziś wrzucam kilka zdjęć, które zrobił nam mój kolega w trakcie nagrywania. 

hahah moje ulubione!!


                           fot. Igor Zachary 
                   http://igorzachary.blogspot.com/
5 komentarzy:

 1. gdzie znaleźliście taki fajny - dostępny dach, gdzie można wejść bez pozwolenia?

  OdpowiedzUsuń
 2. kolega miał mieszkanie na ostatnim piętrze i przez okno od łazienki mogło się wejść na dach;)

  OdpowiedzUsuń
 3. :D film już się montuje !

  OdpowiedzUsuń
 4. haha, genialne :) fajna sprawa z filmem, tylko jest jedno ale... patrz zdjęcie 11 ( to na którym leżycie a ty się patrzysz w obiektyw...) no właśnie. Nie wiem czy to tylko u mnie widać różnicę kolorów (znaczną, zaczynając od głowy: szarozielony, czerwony (opalony) i biały...) reszta jak najbardziej pozytywna, mam nadzieję zobaczyć efekty ciężkiej pracy ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. no niestety tego dnia tak niefortunnie się opaliłam i efekty widać właśnie na zdj nr 11 haha ;) a że photoshopem nie umiem się nim posługiwać, wstawiłam takie jakie miałam, ale dzięki za komentarz, lubię komentarze..

  OdpowiedzUsuń